OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Fjallbo - Клуб маса

Код на производ:703.354.86Карактеристики на производот:> Материјал: масивно дрво,  челик,> Боја: црна основа, кафеава плотна Димензии на производот:> Должина: 90 см> Ширина: 46 см> Висина: 46 смДимензии на пакетот: > Должина: 92... Прочитај повеќе

5,120 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 703.354.86Нема инфорамции
Код на производ:703.354.86
Карактеристики на производот:

> Материјал: масивно дрво,  челик,
> Боја: црна основа, кафеава плотна

Димензии на производот:
> Должина: 90 см
> Ширина: 46 см
> Висина: 46 см
Димензии на пакетот:
> Должина: 92 см
> Ширина: 47 см
> Висина: 8 см
Бруто тежина: 8,75 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Fjallbo - Клуб маса

5,120 ден