OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Fjällberget - Конференциска столица

Максимална тежина: 110 кг Ширина: 67 см Длабочина: 67 см Максимална висина: 86 см Минимална висина: 56 см Седиште, ширина: 42 см Седиште, длабочина: 40 см Материјал: дрво, челик, полиестер, високоеластична... Прочитај повеќе

14,890 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9911Нема инфорамции
Максимална тежина: 110 кг Ширина: 67 см Длабочина: 67 см Максимална висина: 86 см Минимална висина: 56 см Седиште, ширина: 42 см Седиште, длабочина: 40 см Материјал: дрво, челик, полиестер, високоеластична полиуретанска пена (65 кг/м3) Максимална тежина: 110 кг Димензии на пакувањето: 64 х 51 х 17 см Шифри и бои: - Крем: 404.062.77 - Црна: 403.964.19 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Fjällberget - Конференциска столица

14,890 ден