OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Finnby - Полица

Ширина: 60 см Длабочина: 24 см Висина: 180 см Максимална тежина на еден рафт: 13 кг Материјал: Иверица Тежина: 19 кг Димензии на пакувањето: 183 х 27 х 7 см Шифра:... Прочитај повеќе

2,690 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9140Нема инфорамции
Ширина: 60 см Длабочина: 24 см Висина: 180 см Максимална тежина на еден рафт: 13 кг Материјал: Иверица Тежина: 19 кг Димензии на пакувањето: 183 х 27 х 7 см Шифра: 102.611.29 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Finnby - Полица

2,690 ден