OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Fejka - Вештачко цвеќе во саксија

Димензии: Висина: 14 cm Саксија (дијаметар): 6 cm Материјал: Полиетиленска пластика, EVA, полипропиленска пластика Шифра: 803.952.91 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени... Прочитај повеќе

250 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9916Нема инфорамции
Димензии: Висина: 14 cm Саксија (дијаметар): 6 cm Материјал: Полиетиленска пластика, EVA, полипропиленска пластика Шифра: 803.952.91 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Fejka - Вештачко цвеќе во саксија

250 ден