OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Enudden Закачалка за врата

Код на производ:602.516.65 Карактеристики на производот:> Материјал: метал, пластика> Боја: бела Димензии на производот: > Ширина: 35 см> Височина: 13 см  Димензии на пакувањето > Должина: 37 см> Ширина: 5 см> Висина:... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 602.516.65Нема инфорамции
Код на производ:602.516.65

Карактеристики на производот:
> Материјал: метал, пластика
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Ширина: 35 см
> Височина: 13 см 

Димензии на пакувањето
> Должина: 37 см
> Ширина: 5 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 0.60 кг 

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Enudden Закачалка за врата

580 ден