OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Ekrar - Закачалка

Ширина: 63 см Длабочина: 63 см Висина: 169 см Максимална тежина: 12 кг Материјал: Челик Шифра: 104.155.94 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете... Прочитај повеќе

1,850 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9475Нема инфорамции
Ширина: 63 см Длабочина: 63 см Висина: 169 см Максимална тежина: 12 кг Материјал: Челик Шифра: 104.155.94 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Ekrar - Закачалка

1,850 ден