OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Ekne - Огледало

Код на производ: 501.931.38 Карактеристики на производот   > Материјал: стакло, метал  > Боја: црнаДимензии на производот   > Ширина: 50 см  > Висина: 60 ​​см  > Дијаметар: 50 см Димензии на пакување... Прочитај повеќе

1,210 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 501.931.38Нема инфорамции
Код на производ: 501.931.38
Карактеристики на производот 
  > Материјал: стакло, метал
  > Боја: црна

Димензии на производот
  > Ширина: 50 см
  > Висина: 60 ​​см
  > Дијаметар: 50 см

Димензии на пакување
  > Должина: 57 см
  > Ширина: 57 см
  > Висина: 3 см
Бруто Тежина: 2,66 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Ekne - Огледало

1,210 ден