OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Djura - Масичка за во кревет

Должина: 58 см Ширина: 38 см Висина: 25 см Тежина: 1.34 кг Шифра: 402.872.36 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе... Прочитај повеќе

1,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10757Нема инфорамции
Должина: 58 см Ширина: 38 см Висина: 25 см Тежина: 1.34 кг Шифра: 402.872.36 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Djura - Масичка за во кревет

1,290 ден