OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)
0
00 ден

Ikea Dagotto - Потпирач за нозе

Ширина: 38 см Длабочина: 49 см Висина: 15 см Максимална тежина: 20 кг Материјал: Рамка: Хромиран челик Основа: ABS пластика Тежина: 1.5 кг Димензии на пакувањето: 49 х 31 х 4... Прочитај повеќе

1,090 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9061Нема инфорамции
Ширина: 38 см Длабочина: 49 см Висина: 15 см Максимална тежина: 20 кг Материјал: Рамка: Хромиран челик Основа: ABS пластика Тежина: 1.5 кг Димензии на пакувањето: 49 х 31 х 4 см Шифра: 402.409.89 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Dagotto - Потпирач за нозе

1,090 ден