OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-12%

Ikea Brimnes - Тоалетна маса

Код на производ:702.904.59 Карактеристики на производот:> Материјал: иверица, стакло> Боја: белаДимензија на производот> Ширина: 70 см> Длабочина: 42 см> Висина: 77 см Димензии на продуктот   > Број на пакети: 1 ... Прочитај повеќе

6,190 ден 5,480 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 702.904.59Нема инфорамции
Код на производ:702.904.59

Карактеристики на производот:

> Материјал: иверица, стакло
> Боја: бела

Димензија на производот
> Ширина: 70 см
> Длабочина: 42 см
> Висина: 77 см

Димензии на продуктот
  > Број на пакети: 1
  > Широчина: 43 см
  > Височина: 11 см
Бруто тежина: 20.75 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Brimnes - Тоалетна маса

6,190 ден 5,480 ден