OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

IKEA BRIMNES Двокрилен плакар

Карактеристики на производот: Ширина: 78 см Длабочина: 50 см Висина: 190 см Максимална тежинана рафтот: до 15 кг Материјал: Иверица Плакарот содржи: една шипка за алишта и две полици Боја: Бела... Прочитај повеќе

8,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 40400478Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Ширина: 78 см
  • Длабочина: 50 см
  • Висина: 190 см
  • Максимална тежинана рафтот: до 15 кг
  • Материјал: Иверица
  • Плакарот содржи: една шипка за алишта и две полици
  • Боја: Бела
  • Број на пакети: 2
  • Димензии на пакувањето:
  • 1 пакет (ширина 51 cm,висина 7 cm,должина 194 cm)
  • 2 пакет (ширина 49 cm,висина 6 cm,должина 194 cm)
  • Тежина на пакувањето: 64.5 kg
  • Шифра: 40400478

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

IKEA BRIMNES Двокрилен плакар

8,990 ден