OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea BRANAS Корпа 32х35х32см

Код на производ:001.384.32 Карактеристики на прозиводот:Материјал: РатанБоја:  светло кафеаваДимензии на производот:Ширина: 32 cmДлабочина: 34 cmВисина: 32 cm Димензии на пакетот: Должина: 64 cmШирина: 33 cmВисина: 8 cmБруто тежина: 1,70 kg НАПОМЕНА:... Прочитај повеќе

1,610 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 001.384.32Нема инфорамции
Код на производ:001.384.32
Карактеристики на прозиводот:
Материјал: Ратан
Боја:  светло кафеава

Димензии на производот:
Ширина: 32 cm
Длабочина: 34 cm
Висина: 32 cm

Димензии на пакетот:
Должина: 64 cm
Ширина: 33 cm
Висина: 8 cm
Бруто тежина: 1,70 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea BRANAS Корпа 32х35х32см

1,610 ден