OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Bissa - Комода за чевли 49x93 cm

Код на производ:502.427.37 (бела)Код на производ:902.484.26 (црно-кафена) Број пакети: 1 Бруто тежина на пакувањето: 15.91 kg Карактеристики на производот:Материјал: иверка Боја 1: бела Боја 2: црно-кафена Димензии на производот:Должина: 28cm Ширина:... Прочитај повеќе

2,500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела 502.427.37

  • Бела 502.427.37
  • Црно-кафена 902.484.26
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 502.427.37Нема инфорамции
Код на производ:502.427.37 (бела)
Код на производ:902.484.26 (црно-кафена)
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 15.91 kg
Карактеристики на производот:
Материјал: иверка
Боја 1: бела
Боја 2: црно-кафена
Димензии на производот:
Должина: 28cm
Ширина: 49cm
Висина: 93cm
Димензии на пакувањето:
Должина: 93cm
Ширина: 43cm
Висина: 9cm
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  


Боја

Бела 502.427.37, Црно-кафена 902.484.26

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Bissa - Комода за чевли 49x93 cm

Бела 502.427.37
Бела 502.427.37
2,500 ден