OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Bissa - Комода за чевли 49x135 cm

Код на производ:502.484.28 (црно-кафена) Код на производ:102.427.39 (бела) Број пакети: 1Бруто тежина на пакувањето: 22.92 kg Карактеристики на производот:Материјал: иверка Боја 1: бела Боја 2: црно-кафена Димензии на производот:Должина: 28cm Ширина: 49cm... Прочитај повеќе

3,580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела 102.427.39

  • Бела 102.427.39
  • Црно-кафена 502.484.28
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 502.427.39Нема инфорамции
Код на производ:502.484.28 (црно-кафена)
Код на производ:102.427.39 (бела)
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 22.92 kg

Карактеристики на производот:
Материјал: иверка
Боја 1: бела
Боја 2: црно-кафена
Димензии на производот:
Должина: 28cm
Ширина: 49cm
Висина: 135cm
Димензии на пакувањето:
Должина: 136cm
Ширина: 44cm
Висина: 9cm

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  

 

Боја

Бела 102.427.39, Црно-кафена 502.484.28

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Bissa - Комода за чевли 49x135 cm

Бела 102.427.39
Бела 102.427.39
3,580 ден