OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Askholmen Стол на расклопување за надоворешна употреба

Код на производ:502.400.31 Карактеристики на производот  > Материјал: багремово дрво > Боја:  кафенa Димензии на производот:  > Ширина: 36 cm > Длабочина: 49 cm  > Висина: 87 cm  > Седло, ширина: 36 cm... Прочитај повеќе

2,050 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 502.400.31Нема инфорамции
Код на производ:502.400.31

Карактеристики на производот 
 > Материјал: багремово дрво
 > Боја:  кафенa

Димензии на производот: 
 • > Ширина: 36 cm
 • > Длабочина: 49 cm
 •  > Висина: 87 cm
 •  > Седло, ширина: 36 cm
 •  > Седло, длабочина: 30 cm
   > Седло, висина: 46 cm
Димензии на пакувањето: 
 •  > Должина: 108 cm
 •  > Ширина: 61 cm
 •  > Висина: 7 cm
  Бруто тежина на пакувањето: 4.50 kg
  Број пакети: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Askholmen Стол на расклопување за надоворешна употреба

2,050 ден