OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Asarum - Тросед

Код на производ:502.846.47 Карактеристики на производот  > Боја: сива > Материјал:  100% полиестер, метал, дрво,  полиуретанска пена 30 кг / м3 Димензии на производот:  > Ширина: 193 см  > Длабочина: 84 см  >... Прочитај повеќе

17,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 502.846.47Нема инфорамции
Код на производ:502.846.47
Карактеристики на производот 
 > Боја: сива
 > Материјал:  100% полиестер, метал, дрво,  полиуретанска пена 30 кг / м3

Димензии на производот:
 •  > Ширина: 193 см
 •  > Длабочина: 84 см
 •  > Висина: 73 см
 •  > Седиште, ширина: 193 см
 •  > Седиште, длабочина: 52 см
 •  > Седиште, висина: 41 см
 •  > Кревет, ширина: 132 см
 •  > Кревет, должина: 193 см 


Димензии на пакувањето:

 •  > Должина 195 cm
 •  > Ширина 73 cm
 •  > Висина 51 cm

Број на пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 59,35 kg
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Asarum - Тросед

17,590 ден