OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Alex Фиокар

Код на производ:004.735.46 Карактеристики на производот:> Материјал: Иверица, пластика> Боја: белаДимензии на прозиводот:> Ширина: 36 см> Длабочина: 58 см> Висина: 70 смДимензии на пакувањето:> Должина: 78 см> Ширина: 59 см> Висина:... Прочитај повеќе

6,200 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 004.735.46Нема инфорамции
Код на производ:004.735.46

Карактеристики на производот:
> Материјал: Иверица, пластика
> Боја: бела

Димензии на прозиводот:
> Ширина: 36 см
> Длабочина: 58 см
> Висина: 70 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 78 см
> Ширина: 59 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина : 27,51 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Alex Фиокар

6,200 ден