OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Alang - Ѕидна ламба

Материјал: Полипропиленска пластика, челик Ширина: 25 см Длабочина: 24 см Висина: 34 см Должина на кабел: 2.1 м Шифрa: 101.757.06 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на... Прочитај повеќе

2,290 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9484Нема инфорамции
Материјал: Полипропиленска пластика, челик Ширина: 25 см Длабочина: 24 см Висина: 34 см Должина на кабел: 2.1 м Шифрa: 101.757.06 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Alang - Ѕидна ламба

2,290 ден