OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-71%

Воздушна топка - Hover Ball

Децата обожаваат да играат со топка. Hover Ball е толку забавна за трчање напред –назад, пријателски фудбалски утакмици кои на децата им создаваат незаборавни спомени. Кога надвор врне дожд играњето на... Прочитај повеќе

999 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 0519AНема инфорамции

Децата обожаваат да играат со топка. Hover Ball е толку забавна за трчање напред –назад, пријателски фудбалски утакмици кои на децата им создаваат незаборавни спомени. Кога надвор врне дожд играњето на фудбал дома е веќе возможно со Hover Ball.

Hover Ball е уникатна и многу забавна топка која само навидум изгледа како топка. Hover Ball има облик на сфера која се свижи во воздушната сфера користејќи перки. Работи на батерии. Играчката е обиколена со гумен претен кој преставува заштита од уништување на мебелот.

Безопасна игра наречена “air football”!

Воздушната фудбалска топка Hover Ball е тука, да му обезбеди на Вашето дете безопасна и забавна игра во домашни услови преку целата година!

Топката треба да се постави на рамна површина како мермер, паркет или на теписон.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Воздушна топка - Hover Ball

999 ден 299 ден