OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-42%

Hot Wheels - Gravity-Powered Fair Start

Ви ја претставуваме супер патеката HotWheels, подарок од кој секое дете ќе биде презадоволно! Одличен квалитет и прецизни детали, детето ќе биде во можност да си ја изгради патеката со карактеристични... Прочитај повеќе

2,390 ден 1,390 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра HotWheels - Gravity-Powered Fair StartНема инфорамции

Ви ја претставуваме супер патеката HotWheels, подарок од кој секое дете ќе биде презадоволно!

Одличен квалитет и прецизни детали, детето ќе биде во можност да си ја изгради патеката со карактеристични кривини, прстени свртувања од 360 степени. Деловите се лесно и цврсто прицврстени едни на други и направени од цврста пластика.

Со Supercar, која е двапати вклучена во комплетот, на младиот фан на HotWheels му се овозможува да се натпреварува со своите другарчиња тркајќи ги своите автомобили по патеката која сами ја креирале. Дајте му на детето радост - дајте му HotWheels!

Димензии: 157х86х65

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Hot Wheels - Gravity-Powered Fair Start

2,390 ден 1,390 ден