OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Hot Wheels - Double Pull Back

Трка на автомобили во барабан, дали тоа звучи примамливо? Барабанот се лепи на подлога, се прикачуваат шините и се додава горниот дел од барабанот. Ротирачките автомобили се пуштат истовремено и почнува... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра HotWheels - Double Pull BackНема инфорамции

Трка на автомобили во барабан, дали тоа звучи примамливо?

Барабанот се лепи на подлога, се прикачуваат шините и се додава горниот дел од барабанот. Ротирачките автомобили се пуштат истовремено и почнува трката во барабанот.

↪ Победник е оној автомобил што ќе остане на своите тркала ↩

Во понудата се вклучени барабан во кој се тркат автомобилите, два ротирачки автомобили, две шини, четири лепенки и прикачувачи за шините.

Карактеристики:

✅ Изработен е од нетоксична пластика.

✅ Димензии на пакувањето: 35х27х14

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Hot Wheels - Double Pull Back

999 ден 399 ден