OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед

- Опција кога некој е во близина да светне со ниска светлина а ако се доближи поблиску до сензорот да се зголеми светлината. - Панелот има 40 LED светилки. - Сензорот... Прочитај повеќе

749 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7620Нема инфорамции
- Опција кога некој е во близина да светне со ниска светлина а ако се доближи поблиску до сензорот да се зголеми светлината. - Панелот има 40 LED светилки. - Сензорот детектира на 180 степени Технички спецификации: - Јачина: 5.5W/6V - Боја на светлина: бела - Батерија: 3.7V 1200mAh - Водоотпорна на дожд Димензии: 20 х 5 х 12.5 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед

749 ден 499 ден