OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Homex - Шест растегливи капаци (сини)

Супер растегливи заштитни капаци за храна со што ќе ја одржите храната свежа подолг период од вообичаено. Толку се растегливи што можете да ги поставите на секаков вид сад, без разлика... Прочитај повеќе

349 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7719Нема инфорамции
Супер растегливи заштитни капаци за храна со што ќе ја одржите храната свежа подолг период од вообичаено. Толку се растегливи што можете да ги поставите на секаков вид сад, без разлика на формата, дури и директно да ги прилепите на зеленчук или овошје. Сетот вклучува 6 супер растегливи капаци во различни големини. - Може да се мијат во машина за садови - Темелно измијте ги пред првата употреба - Материјал: силикон, 100% безбеден - Димензии: 7cm, 10cm, 12cm, 15cm, 17cm и 20 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Homex - Шест растегливи капаци (сини)

349 ден 199 ден