OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Homex SF-400 - Кујнска вага

Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите... Прочитај повеќе

599 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7713Нема инфорамции
Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти. Кратки спецификации: - Голем LCD дисплеј - Индикатор за ниско ниво на батериј - Индикатор за преминување на максималната тежина - Tare функција - Избор на мерни единици: gr, oz - Максимална тежина: 7 кг - Батерии: 1.5 V x 2 AA (не се вклучени) Димензии: 23.8 х 16.5 х 3.7 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Homex SF-400 - Кујнска вага

599 ден 299 ден