OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Homex - Магичен сецко за салата

Магичен сецко за салата со кој ќе ја припремите Вашата омилена салата за само 60 секунди. Садот е мултифункционален и можете во него да го измиете зеленчукот или овошјето, да го... Прочитај повеќе

299 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7627Нема инфорамции
Магичен сецко за салата со кој ќе ја припремите Вашата омилена салата за само 60 секунди. Садот е мултифункционален и можете во него да го измиете зеленчукот или овошјето, да го исцедите, а потоа со додавање на капакот кој служи како даска за сечење брзо и лесно да ги исечкате сите состојки. За поситно сечкање потребно е само да го завртите садот и повторно да понинете со ножот низ предвидените отвори, и така се додека го добиете саканиот изглед на Вашата салата. Димензии: 20 х 12 х 20 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Homex - Магичен сецко за салата

299 ден 199 ден