OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Giggles - Заштитна капа за бањање на бебе

Удобно капче за најмалите! Со оваа заштитна капа уживајте во секое капење на Вашето најмило! Вашето дете ќе ужива во капење без солзи и без вода во ушињата. Заштитната капа е... Прочитај повеќе

249 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7623Нема инфорамции
Удобно капче за најмалите! Со оваа заштитна капа уживајте во секое капење на Вашето најмило! Вашето дете ќе ужива во капење без солзи и без вода во ушињата. Заштитната капа е направена од EVA пена која се одликува со извонредна мекост, а истовремено е издржлива и цврста. На задната страна се поставени копчиња за прилагодување на големината. Наменета е за деца од 0 до 5 годишна возраст. Димензии на внатрешен дел во најширока позиција на закопчување: 15.5 х 15 cm Димензии на надворешен дел: 31.5 х 28 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Giggles - Заштитна капа за бањање на бебе

249 ден 149 ден