OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Германски универзални гумени патосници - Grunzen

Германско производство - фабричка цена. Најдобрите патосници на пазарот кои се универзални и се погодни за секој автомобил.Изработени се во фабрика која ги поседува сите услови и стандарди за заштита на... Прочитај повеќе

1,300 ден 900 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра GrunzenНема инфорамции

Германско производство - фабричка цена.

Најдобрите патосници на пазарот кои се универзални и се погодни за секој автомобил.
Изработени се во фабрика која ги поседува сите услови и стандарди за заштита на животната средина како што се ISO 9001:2008 и ISO 14001.

Изработени се од високо квалитетна гума која што е водоотпорна издржлива на топлина и воопшто нема никаква арома и нема да го загадува воздухот со непирјатна миризба. Материјалот е дебел,што гарантира издржливост од неколку години.

Патосниците се универзални,одговараат за секаков тип на автомобил.

Сетот се состои од 2 предни и 2 задни гумени патосници.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Германски универзални гумени патосници - Grunzen

1,300 ден 900 ден