OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Преносен блендер - Fruit Mixer

Fruit Mixer  е соковник кој може за 1 минута да направи сок од зеленчук или од овошје!!! Ножот на Fruit Mixer  изработен од не р’ѓосувачки челик. Fruit Mixer е безбеден и... Прочитај повеќе

999 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NT-57Нема инфорамции

Fruit Mixer  е соковник кој може за 1 минута да направи сок од зеленчук или од овошје!!! Ножот на Fruit Mixer  изработен од не р’ѓосувачки челик.

Fruit Mixer е безбеден и здрав за употреба бидејќи е изработен од еколошки нетоксични PP+ABS материјали наменети за изработјка на производи за храна, без BPA, силиконско дно, нелизгачка послога. Fruit Mixer е едноставен за употреба и многу лесен за чистење.

Fruit Mixer  има вградена батерија со висок квалитет која се полни на USB кабел . Батеријата може да се полни на компјутер или лаптоп, полнач за мобилен, Power Bank.

 Времето на полнење е 3 часа и со неа може да го користите од 10 до 12 пати.

Fruit Mixer е мултифункционална мешалка за правење на хранливи напитоци од  овошје и земенчук, приготвивање на детски кашички, како и подговка на адаптирано млеко за бебиња.

Со Fruit Mixer може да ди приготвувате и маски за лице во домашни услови.

Fruit Mixer е идеален за во кујна, канцеларија и на отворено.  Идеален за приготвување на сокови за време на патување.

Димензии: 7 cm * 7.5 cm * 23 cm 

Тежина 550 gr.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Преносен блендер - Fruit Mixer

999 ден 499 ден