OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-36%

Frozen - Magical Ice Kingdom

Изгради големо и блескавo леденo царство и почувствувајте ја магијата на авантурите со принцезата Елса по специјалниот лизгачки мост и скалите. Во пакетот се вклучени сите Frozen јунаци почнувајќи од Елса,... Прочитај повеќе

1,990 ден 1,290 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Frozen - Magical Ice KingdomНема инфорамции

Изгради големо и блескавo леденo царство и почувствувајте ја магијата на авантурите со принцезата Елса по специјалниот лизгачки мост и скалите.

Во пакетот се вклучени сите Frozen јунаци почнувајќи од Елса, Ана, Олаф, Маршалд и снегулки кои ќе ви ги овозможат создавањето на сцени од Frozen и Frozen Forever, или пак да креирате нови возбудливи приказни со овие ликови.

Магичното заледено царство е составено од 694 парчиња и е играчка наменета како за девојчиња така и за момчиња.

Димензии на пакувањето: 49х48,5х8 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Frozen - Magical Ice Kingdom

1,990 ден 1,290 ден