OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Flying Spiderman - Детска играчка

Полети високо во друштво со најхрабриот супер херој – Spiderman!  На децата им се овозможува шанса да го полетаат Spiderman високо во воздухот и сами да го управуваат со помош на... Прочитај повеќе

999 ден 499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра flyingspidermanНема инфорамции

Полети високо во друштво со најхрабриот супер херој – Spiderman!

 На децата им се овозможува шанса да го полетаат Spiderman високо во воздухот и сами да го управуваат со помош на раката.

Spidermеn ќе лета високо, ќе се спушта и повторно ќе се издигне. Вашето дете само ќе ја контролираа оваа летачка играчка.

Оваа играчка има сензор за допир, односно кога ќе полета и почне да паѓа надолу доволно е само да ја поставите раката пред леталото и таа повторно ќе се издигне на горе.

Се полни со помош на USB кабел кој е вклучен во пакетот.

Карактеристики:

  • Забавна Дрон играчка Spiderman
  • Лета со помош на сензор
  • Се управува со помош на една рака
  • USB кабел за полнење
  • Време на летање од 15 до 20 минути

Време на полнење 30 минути

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Flying Spiderman - Детска играчка

999 ден 499 ден