OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Меки флексибилни потпетици

Доколку сакате меки и мазни пети, намалена болка во стапалото и удобно чекорење, Ви ги нудиме чашите за петици кои ќе Ви го овозможат тоа. Меки, флексибилни, дишечки заштитни потпетици се... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Heel Anti Crack SetНема инфорамции

Доколку сакате меки и мазни пети, намалена болка во стапалото и удобно чекорење, Ви ги нудиме чашите за петици кои ќе Ви го овозможат тоа.

Меки, флексибилни, дишечки заштитни потпетици се завиткуваат околу вашата пета, ја амортизираат болната нога, дури и додека носите чевли или чизми. Почувствувајте ослободување од повторувачката болка во стапалото од првиот чекор што го преземате. Нанесете малку крем или гел, облечете ги под чорапите, а потоа олабавете ги чевлите за да имате доволно простор за да избегнете стегнување на ногата.

Наменети се и за мажи и за жени. Ќе се почувствувате олеснето од болка во петицата, без разлика дали носите чизми или тениски обувки. Одржувањето е многу лесно: со само малку сапун и вода, брзо и лесно измијте ги чашите за петиците со рака, исушете ги на воздух и избегнете претерано растегнување и изложување на сончева светлина за да спречите промена на бојата или деградирање материјалот.

- Овозможува симптоматско олеснување за: плантарна фасцијатис болка во петицата, испукани потпетици и суви нозе, болка во стапалото.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Меки флексибилни потпетици

399 ден 199 ден