OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-55%Продадено

Exponi 3252 D - Спортски рачен часовник

Карактеристики: - LCD дисплеј со 6 показатели(час, минута, секунди, месец, ден и седмица) - Аларм со опција за повторување - 12/24 автоматски календар - 1/100 хронограф - Задно осветлување За правилна... Прочитај повеќе

1,099 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2331Нема инфорамции
Карактеристики: - LCD дисплеј со 6 показатели(час, минута, секунди, месец, ден и седмица) - Аларм со опција за повторување - 12/24 автоматски календар - 1/100 хронограф - Задно осветлување За правилна употреба, прочитајте го упатсвото
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата