OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-46%Продадено

Exponi 3232 E - Спортски рачен часовник

Карактеристики:

- LCD дисплеј со 10 показатели(час, минута, секунди, месец, ден и седмица)
- Аларм со опција за повторување
- 12/24 автоматски календар
- 1/100 хронограф
- Задно осветлување

За правилна употреба, прочитајте го упатсвото

1,099 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата