OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15" велосипед

Седло HUABEI KOS24 плаво
Рачки на волан MEGA црно-плави кратки
Волан челик SF црн 31.8X590
Диск коч. мен. диск 160MM пред. SYPO
Диск коч. мен. диск 160MM зад. SYPO
Педали PP со катадиоптер
Среден погон PVC црн 24/34/42T
Средна осовина MTB на штраф 3T
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Прстен V3 24" црн 36 дупки V3.24CR.
Предна глава челик со навој за диск 
Задна глава челик со навој за диск 
SP.24X2.50 (64-507) црна VELOTYRE
FAZ INDEX црно-жолт 13T-28T SHUN F.
Мен. среден DOWN PULL SIPO 42T
Мен. заден INDEXNI NA RUPU 6/7 POWER
Рачен мен.POWER 7INDEX SFT-30

14,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15" велосипед

  14,999 ден