OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER SPY245 24"/13" велосипед

Седиште  HUABEI TEA  розеРачки на волан MEGA црно розеви краткиВолан криви 620MM 22.2X25.4MM црнСет V PVC без рачни кочнициПедали FEIMIN PVC LADYСреден погон МТВ црн 22/32/42TСредна осовина MTB на штраф 5СЛанец... Прочитај повеќе

12,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седиште  HUABEI TEA  розе
Рачки на волан MEGA црно розеви кратки
Волан криви 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачни кочници
Педали FEIMIN PVC LADY
Среден погон МТВ црн 22/32/42T
Средна осовина MTB на штраф 5С
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 26" сива 36 RUPA V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.95 (52-559) CRNA VELOTYRE
Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
Заден менувач кинески на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

EXPLORER SPY245 24"/13" велосипед

12,499 ден