OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" велосипед црно син

Седло HUABEI ELEGANT CRNO
Рачки HERRMANS кратки црно-сиви
Волан челик SF црн 31.8X640
Гарнитура V-ALUбез рачка кочница
Светло предно 5 LED DIODE NEW LIGHT
Педали PP со катадиоптер
Среден погон MTB CRNI 28/38/48T
Осивина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Рам V1 28" црн 36 дупки V1.28CR.
Глава предна MTB челик црн SHUN F.
Глава задна.MTB 36R ČELIK CRNA SHUNFE.
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)CRNA VELO
Браник EUROFENDER PVC CRNA ECO
FAZ INDEX CRNO ŽUT 13T-28T SHUN F.
Среден менувач.TOP PULL 28.6 48T POWER
Заден менувач.INDEXNI NA RUPU 6/7 POWER
Рачен менувач.POWER 7INDEX SFT-30
Заден трепкач на монтажа PAKTREGER

14,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" велосипед црно син

  14,999 ден