OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив

Седиште HUABEI ELEGANT црноРачки за волан HERRMANS црно сиви крациВолан челик SF црн 31.8X640Сет V-ALU без рачки кочнициПредно светло со 2 функции 5 LED FOXEYEПедали PP со катадиоптериСреден погон MTB црн... Прочитај повеќе

14,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седиште HUABEI ELEGANT црно
Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци
Волан челик SF црн 31.8X640
Сет V-ALU без рачки кочници
Предно светло со 2 функции 5 LED FOXEYE
Педали PP со катадиоптери
Среден погон MTB црн 28/38/48Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач  V1 28" црн 36 дупки V1.28CR.
Предна глава MTB челик црна SHUN F.
Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.28X1.75 (47-622) црна PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црна еко
Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.
Среден менувач TOP PULL 28.6 48T POWER
Заден менувач кука индексен 6/7 POWER RD18
Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30
Заден трепкач на браник CITY
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив

14,999 ден