OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH велосипед

едиште BORTIGE Рачки за волан MEGA црно сиви крациКриви на волан 620MM 22.2X25.4MM црниСет V PVC без рачки кочнициПедали KATADIOPTERСреден погон MTB црн 28/38/48TСредна осовина MTB на штраф 5SЛанец MTB MAYA Z33... Прочитај повеќе

13,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
едиште BORTIGE 
Рачки за волан MEGA црно сиви краци
Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црни
Сет V PVC без рачки кочници
Педали KATADIOPTER
Среден погон MTB црн 28/38/48T
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач  V1 27,5" сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.27,5 X 2,10 54-584
Индекс на фаза жолт 14T-28T SHUN FENG 
Среден менувач SHIM.PRED.31.8MM AFDTZ510DSTM6
Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB
Рачен менувач SHIM.ASLTZ500LNB/ASLTZ5006R
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH велосипед

13,990 ден