OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед

Седло BORTIGE жолторачки на волан MEGA црно жолти краткиВолан челичен SF црн 31.8X640Сет V-ALU без рачни кочнициПедали ПП со катадиоптерПреден погон MTB црн 28/38/48TСредна осовина MTB на штраф 5СЛанец MTB MAYA... Прочитај повеќе

12,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седло BORTIGE жолто
рачки на волан MEGA црно жолти кратки
Волан челичен SF црн 31.8X640
Сет V-ALU без рачни кочници
Педали ПП со катадиоптер
Преден погон MTB црн 28/38/48T
Средна осовина MTB на штраф 5С
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V3 27.5 - 650B црн 36 дупки V3
Глава предна MTB челик црна SHUN F.
Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.27,5 X 2,10 54-584 CRNA MITAS
Фазен индекс црно жолт 13T-28T SHUN F.
Среден менувач TOP PULL 28.6 48T POWER
Заден менувач кука индекс 6/7 POWER RD18
Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед

12,499 ден