OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со диск кочници

Седло HUABEI KOS24 портокалово
Рачки на волан MEGA црно-портокалови кратки
Волан челик SF црн 31.8X590
Диск коч. мех. диск 160MM преден SYPO
Диск коч. мех. диск 160MM заден SYPO
Педали PP со катадиоптер
Среден погон MTB црн 22/32/42T
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач V3 24" црн 36 дупки V3.24CR.
Предна глава челик со навој за диск
Задна глава челик со навој за диск
SP.24X2.50 (64-507) црна VELOTYRE
FAZ INDEX црно-жолт 13T-28T SHUN F.
Среден мењачTOP PULL 42T 28.6MM POWER
Заден мењач INDEX на дупка 6/7 POWER
Рачен мењач POWER 7INDEX SFT-30

13,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со диск кочници

  13,499 ден