OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" велосипед

седиште кафено ЕLI со ригирачки кафено црни FASHIONкорпа ситноплетена црна 28"волан CITY 620X22.2X25.4сет V-ALU без рани кочниципредна лед лампапедали поштарски FEIMIN COMFORTСреден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170средна осовина МТВ на штраф 5Sланец... Прочитај повеќе

14,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
седиште кафено ЕLI со риги
рачки кафено црни FASHION
корпа ситноплетена црна 28"
волан CITY 620X22.2X25.4
сет V-ALU без рани кочници
предна лед лампа
педали поштарски FEIMIN COMFORT
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
средна осовина МТВ на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z50 P7003
обрач V1 26" црн 36RUPA V1.26СВ
предна глава MTB челик црна SHUN F.
задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622) црна
браник  EUROFENDER PVC црн ECO
фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18
рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
заден трепкач монтажа на пактрегер
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" велосипед

14,999 ден