OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед

Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠNРачки за волан ХЕРМАНС црни кратонВолан CITY 620X22.2X25.4Предно светло ЛЕДзаден трепкач PAKTREGERСет В ПВЦ без рачни кочнициПредна корпа ситно плетена црнаПедали FEIMIN COMFORTСредн погон обичен 44Z  HROM... Прочитај повеќе

12,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN
Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон
Волан CITY 620X22.2X25.4
Предно светло ЛЕД
заден трепкач PAKTREGER
Сет В ПВЦ без рачни кочници
Предна корпа ситно плетена црна
Педали FEIMIN COMFORT
Средн погон обичен 44Z  HROM коцка
Средна осовина МТБ на штраф 5с
Обичен ланец P410 MAYA
Обрач V1 26/3/8" SIVI 36RUPA V1.263
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R кина
SP.26X1 3/8 (37-590) CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC CRNI ECO
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед

12,999 ден