OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%Продадено

ЕМС - Стимулатор за зацврстување на мускулите

↪ Оформете ги и зацврстете вашите мускули додека гледате телевизија без никаков физички напор! Оваа направа ви овозможува да ги оформите и зацврстите вашите мускули со само 20 минутно користење дневно.... Прочитај повеќе

499 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра ЕМС - Стимулатор за зацврстување на мускулитеНема инфорамции
↪ Оформете ги и зацврстете вашите мускули додека гледате телевизија без никаков физички напор!

Оваа направа ви овозможува да ги оформите и зацврстите вашите мускули со само 20 минутно користење дневно. Користејќи го по одредена програма (7.5 минути на ниско ниво, 7.5 минути на средно ниво и 5 минути на високо ниво), овој стимулатор ќе го направи вашето тело да изгледа онака како што од секогаш сте посакувале.

Еден третман со овој производ е еднаков на 2000 метри трчање и 60 минути вежбање. Пакетот се состои од вкупно 3 стимулатори, еден поголем и два помали. Стимулаторите можат да се постават на било кој дел од телото и да сакате.

За да видите како функционира овој производ, погледнете го видеото подолу:

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата