OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Електрична четка за чистење секакви површини + Ѕиден часовник ГРАТИС

Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка направете си го чистењето забава. Четката Muscle Scrubb располага со моќен мотор кој... Прочитај повеќе

2,500 ден 999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра combocetkazasekakvipovrsiniНема инфорамции

Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка направете си го чистењето забава. Четката Muscle Scrubb располага со моќен мотор кој ќе се погрижи да ги исчистите и најтврдокорните дамки во домат и дворот.

Од сега ќе биде лесно да се исчистат нечистотиите кои се насобираат на тешко достапните места. Електричната четка Muscle Scrubber е направена за чистење на секакви површини, независно дали се работи за чистење на отоврено или затворено. Четката располага со 4 различни подлоги за чистење кои се се вртат со брзина од 500 вртежи во минута.

Чистењето на туш кабината и фугите на плочките во бањата со Електричната четка Muscle Scrubber одсега ќе биде многу лесно со едноставно додавање на само малку средство за чистење на четката.

Во комплетот добивате:

  • 1 широка четка за чистење
  • 1 тесна четка за чистење
  • 1 микрофибер крпи
  • Основа со вградена батерија
  • Полнач за батеријата

Технички карактеристики на Електричната четка Muscle Scrubber

-Материјал:  Пластика

-Полнење : од  30 до 45 минути

-Траење на батеријата  45 минути

-Ротационо вртење: 500 вртежи во минута

-Димензија : 280 * 120 mm

- Тежина : 429 gr.

Ѕиден часовник

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Електрична четка за чистење секакви површини + Ѕиден часовник ГРАТИС

2,500 ден 999 ден