OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Електричен бокал Marado

Електричниот бокал е погоден за експресно загревање на вода кога го подготвувате Вашето омилено кафе, чај или некој друг топол напиток. Бокалот е наменет за секојдневна употреба и истиот е многу... Прочитај повеќе

890 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2516Нема инфорамции

Електричниот бокал е погоден за експресно загревање на вода кога го подготвувате Вашето омилено кафе, чај или некој друг топол напиток. Бокалот е наменет за секојдневна употреба и истиот е многу едноставен, практичен и лесен за употреба. Ви заштедува време и електрична енергија, бидејќи бокалот ја загрева водата за неспоредливо пократко време од шпоретот. Бокалот има можност од 1500 W кој ја загрева водата многу брзо,плус поседува други неверојатни карактеристики како што се автоматско исклучување, индикатор за нивото на водата што Ви овозможува да ја прилагодите количината на вода ставена во бокалот.

 Карактеристики:

* Капацитет 2.5 L
* Моќност: 1500 W
* 360 степени ротирачка основа
*Скриен грејач
*Автоматско исклучување
*Заштита од прегревање
* Сигурносна ламба

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Електричен бокал Marado

890 ден 399 ден