OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Подлога што ќе го држи вашиот 'рбет исправен

Кажете збогум на досадните болки во грбот и половините со овој производ што ќе го држи вашиот 'рбет исправен. Оваа подлога го држи вашиот 'рбет и грб толку правилно,што дури можете... Прочитај повеќе

890 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра EggSitterНема инфорамции

Кажете збогум на досадните болки во грбот и половините со овој производ што ќе го држи вашиот 'рбет исправен.

Оваа подлога го држи вашиот 'рбет и грб толку правилно,што дури можете да седнете врз јајце без да го скршите!
Долгото седење во канцеларија или во автомобил повеќе не мора да биде болно и непријатно. Оваа подлога овозможува да седите цел ден дури и на најтврдиот стол,а сепак да ви биде удобно. Ергономскиот дизајн е направен од ултра флексибилен полимер што се собира кога ќе седнете врз него и ги апсорбира акутните точки врз кои во нормални услови се создава притисок и се појавуваат болки. Исто така подлогата е дизајнирана така што овозможува да минува воздух низ неа,што секогаш кога ќе седнете врз неа се чувствувате пријатно.

Придобивки и карактеристики од Egg Sitter:

  • Ослободува од болки во половината и грбот
  • Специфичниот дизајн овозможува воздухот да циркулира низ Egg Sitter создавајќи исклучително пријатно чувство додека седите
  • Направен од ултра флексибилен полимер,правејќи го долготраен и издржлив
  • Се прилагодува на вашето тело апсорбирајќи ги акутните точки кои под притисок предизвикуваат болка

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Подлога што ќе го држи вашиот 'рбет исправен

890 ден 399 ден