OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%Продадено

Еднократни унисекс марамчиња за пазуви Armpit Towels

Дали често носите темни бои? Дали носите двојна облека за да пробате да го запрете протокот на пот? Дали не кревањето на рацете ви звучи познато? Ако ова звучи познато, тогаш... Прочитај повеќе

299 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Armpit TowelsНема инфорамции

Дали често носите темни бои? Дали носите двојна облека за да пробате да го запрете протокот на пот? Дали не кревањето на рацете ви звучи познато?

Ако ова звучи познато, тогаш можете да бидете спокојни со нашите абсорбентни, еднократни марамчиња за пазуви за мажи и жени. Лесно се прицврстуваат на облеката, никој нема да ве види како се потите, бидејќи тие се апсорбирачки и удобни за носење. Лошите мириси се елиминираат исто така. Овие марамчиња доаѓаат спакувани во 6 парови (12 марамчиња).

Сега можете да носите облека од сите бои без траги од пот и да ја вратите вашата самодоверба! 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата