OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

ECG NZ-201 - Пегла на пареа

- Керамичка подлога за пеглање - Моќност: 2200 W - Капацитет за вода 300 ml - Контрола на температурата - Потрошувачка на вода при пеглање на пареа: 20-25 гр/мин - Систем... Прочитај повеќе

1,499 ден 1,199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8117Нема инфорамции
- Керамичка подлога за пеглање - Моќност: 2200 W - Капацитет за вода 300 ml - Контрола на температурата - Потрошувачка на вода при пеглање на пареа: 20-25 гр/мин - Систем против прокапување - Систем против наталожување на бигор - Систем за само-прочистување - Додаток: Чашка за полнење вода во резервоарот - Должина на кабелот за струја: 1.9 m Димензии: 14.5 х 30 х 12.2 cm Тежина: 1.15 кг Гаранција: 2 години со директна замена Шифра: 740633
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ECG NZ-201 - Пегла на пареа

1,499 ден 1,199 ден