OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Eлектронски сеф ET25

Димензии: 25 cm х 35 cm х 25 cm (21,8 cm3)Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројкитеСе заклучува ако се... Прочитај повеќе

4,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ET25Нема инфорамции

Димензии: 25 cm х 35 cm х 25 cm (21,8 cm3)
Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките
Се заклучува ако се внесе неколку пати погрешен код и мора да се отклучи со клуч
Имаат можност за заштрафување во ѕид

 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Eлектронски сеф ET25

4,990 ден