OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Eлектрична пила MaxPuls МP-ECS022

Напон: 230V-50HzМоќност: 2200WВртежи: 7.000/minДолжина на меч: 400mmБрзина на ланец: 12m/sТип на пила: OREGON1 година гаранција Прочитај повеќе

4,750 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 2200W
Вртежи: 7.000/min
Должина на меч: 400mm
Брзина на ланец: 12m/s
Тип на пила: OREGON
1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата